» TÜM ÇİFT SİM KARTLI ÇİN TELLERE USB ve BLUETOOTH dan İMEİ ATMATÜM ÇİFT SİM KARTLI ÇİN TELLERE USB ve BLUETOOTH dan İMEİ ATMA

LİNKLER YENİLENMİŞTİR [2015]

▼DOWNLOAD▼

  SNIM_RW_V1.0.4

▼ALTERNATİF▼

turbobit.net

share-online.biz

rapidgator.net

fileserving.com

mega.co.nz

nosupload.com

---------

USB upgrade cable driver (PL_2303_Driver_Installer)

▼DOWNLOAD▼

   PL2303 DriverInstaller MediaFire

▼ALTERNATİF▼

turbobit.net

share-online.biz

rapidgator.net

fileserving.com

mega.co.nz

nosupload.com

multiupload.biz

KURULUM VE KULLANIMI : USB VE BLUETOOTH İLE TANITMA MANTIGI AYNIDIR YETERKİ PORTU BULUN SONRASI ACIKLAMADA YAZIYOR.

BLUETOOTH İLE BAGLANTI:

Telefonunuzun ve bilgisayarınızın Bluetooth’unu açın.Sonra bilgisayarınızın Bluetooth’undan cep telefonunuzu bulup eşleştirin.(eşleştirme kodu isteyebilir herhangi bir rakam yazın)Eşleştirdikten sonra Bluetooth Place’den Bluetooth serial port’u seçin.Burada bilgisayarınızın telefonunuza hangi port üzerinden bağlandığını bilin(Ör;COM9)
Daha sonra “Write_at_Command_Station_v1.0.4” programını çalıştırın.Com Port yazan yerdeki seçeneklerden,bilgisayarınızın telefonunuza bağlandığı com port’u seçin.Daha sonra sağ taraftaki Read imei butonlarını kullanarak programın telefonunuzu gördüğünden emin olun.Eğer read imei de telefona ait imeiler göründüyse,sol taraftaki write information bölümün altındaki imei 1 ve imei 2 kutucuklarına yeni imeileri yazın.Ve alttaki write imei butonunu kullanarak işlemi bitirin.Alttaki mesaj panosuna success ve benzeri olumlu bir uyarı geldiği takdirde imei’leri sorunsuz değiştirdiğizi anlayabilirsiniz.Bu işlemlerin sonunda telefonunuzu kapatıp açın ve *#06#’yi tuşluyarak imei’lerin değişip değişmediğinden emin olun.

USB İLE BAGLANTI:

Arkadaşlar Porgramda İlk Önce Telefonunuzu Usb İle Pc Ye Com Port Olarak Bağlıyorsunuz ! Sonra Atmak İstediginiz İmei Numaralarını Yazıyorusunuz ! Writeİmei Yazan Yere Tıklıyorsunuz !
2. İmei AtarkeN Hata Veriyor Bazen Biraz Uğraşın Yaparsınız !

COM PORT BULMA HK.NOT:

İlk Önce Telefonu Pcye Usb Kablosu ile ComPort İle Bağlaycaksın ! Sonra Telefonuna uygun Driver Bulucaksın, Pc Suite (İndirme Linki Aşagıda) Kuracaksın Sonra İmei Porgramını Acıcaksın ! Oradan Telefonun Hangi Portdan Bağlandıytsa Seciceksin ! İmei Leri Yazicaksin Write Yazan Yazan Yere Tıklayacaksın İşlem Bukadar

En Önemlisi Doğru Portu Bulmak Oda Bilgisayarım>>>Özellikler>>>Donanım>>>Aygıt Yöneticisi Acılan Pencerede !
Bağlantı Noktaları Com Ve LPT Yazan Yere Tıkla Onun Hemen Altindaki Modem Driver (( )) Pazentez İçindeki Com Önündeki Harf Kacsa Onu Sec İmei Porgramından Ama Genelde Com3 Olur !

 PC SUİTE

 

Image